Паливороздача - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


 

Паливороздача

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

На підприємствах, що мають свої власні АЗС або бензовози, досить гостро стоїть проблема обліку паливораздачі (заправки машин). Як правило, це найпростіші і солідно зношені АЗС або бензовози, на яких встановлено лічильник, що проходив калібрування років 10-20 назад, в кращому випадку. Облік палива оператор веде в паперовому журналі.

У подібних випадках Власник Бізнесу не отримає не те, що точної інформації про обсяг заправленого палива, але і реальної картини була взагалі заправка і кого саме заправляли. Всі надії будуть на чесність і порядність оператора подібної АЗС або бензовоза.

Наша компанія пропонує рішення для подібних випадків. Можливо кілька варіантів:

  1. Легка модернізація поточної АЗС або бензовоза
  2. Повна модернізація АЗС
  3. Заміна заправного модуля

Базовий варіант «легкої» модернізації АЗС полягає в установці / заміні штатного лічильника паливо-протоки на заправну модулі, установки електромагнітного-клапана і пристрою ідентифікації на базі RFID-карток.

Для забезпечення належного рівня чистоти палива урахуванням реалій додатково встановлюється фільтр тонкого очищення, а також обвідний кран, який в разі відмови системи дозволить забезпечити заправку техніки, тому що простий техніки загрожує фінансовими втратами.

Видача палива відбувається тільки при використанні авторизованих RFID-карт, які прив’язані або до водія, або до автомобіля. Вся система працює повністю автоматично.

Подібна схема реалізації дозволяє оператору в режимі реального часу отримувати інформацію про кількість що видається на АЗС палива, а також інформації про особу водія за рахунок пристрою ідентифікації через гнучку систему звітності. Що важливо, система дозволять експортувати звіти в різні формати, налаштувати автоматичну відправку на Email або організувати інтеграцію з 1С або іншої обліковою системою. Звіт надає інформацію про обсяг заправки, кому і коли видано паливо, а також за якою адресою.

За бажанням Клієнта, може бути проведена більш глибока модернізація із заміною насоса і установкою готового модульного рішення, включаючи заправний пістолет, рукава і іншу периферію, а також установка дозуючих заправних модулів з клавіатурою.

Додатково в ємність АЗС або бензовоза можлива установка датчика рівня палива, що значно підвищує ефективність контролю паливороздачі за рахунок отримання додаткового джерела даних і найважливіше – отримання інформації про кількість заправленого в ємність палива.

Кінцевий варіант реалізація підбирається виходячи із завдань клієнта, стану АЗС або бензовозів, а також з урахуванням вимог по загальній продуктивності системи. При цьому незалежно від вибору варіанта реалізації система дозволять провести інтеграцію з паливним модулем, що значно спрощує загальний процес обліку.


ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ