Контроль рівня - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Датчик рівня палива (ДРП)

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

Датчик рівня палива (далі ДРП) призначений для визначення рівня палива в паливному баку транспортних засобів. Датчик рівня палива представляє собою конденсатор утворений двома коаксіально розташованими алюмінієвими трубами, ємність якого змінюється в залежності від глибини занурення його в діелектричну середу. Існує два типи ДРП: аналоговий і частотний. Частотні датчики точніше проводять виміри і менше схильні різним завадам.

Застосування: ДРП застосовується для вимірювання рівня палива в баках:

  • Автомобілів
  • Автобусів
  • Тракторів
  • Дорожньо-будівельних машин

Принцип роботи:1. Зонд датчика при зануренні в паливо виконує функцію змінного конденсатора, ємність якого лінійно залежить від рівня його заповнення паливом. 2. Вимірювальна головка датчика виконує лінійне перетворення ємності зонда в цифровий код рівня палива, обробку отриманих цифрових даних, розподілених результатів вимірювань, вимірювання температури паливного бака і видачу даних в уніфікованому протоколі по шині RS-485 Використовувані нами датчики рівня палива відрізняються:

  • Більш високою точністю вимірювання рівня палива за рахунок більш високого дозволу датчиків за рівнем і кращих характеристик лінійності шкали вимірювань;
  • Вибухо і пожежозахищене виконання, підтверджене відповідними сертифікатами;
  • Простота монтажу, можливість заміни вимірювальної головки без необхідності повторного тарування бака;
  • Можливість використання коротких вимірювальних зондів (для пласких баків глибиною менше 30 см);
a7

Приклади звітів в програмі Skyriver SkyFleet: Вам доступна інформація, яка дозволяє точно розуміти, скільки було в дійсності витрачено палива за час руху, порівняння з паспортними даними, а також відображення адреси заправки і скільки саме було заправлено палива.


 
За допомогою системи SkyFleet можна контролювати процес заправки в реальному часі або в архіві за період в минулому:

 
Для аналізу показань датчика ДРП можна більш детально розглянути графіки залежностей рівня від часу, пробігу, мотогодин:

За додатковими запитаннями по роботі обладнання, придбання звертайтесь +38(044)332-44-12ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ