Контроль рівня - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Датчик рівня палива (ДРП)

Датчик рівня палива (далі ДРП) призначений для визначення рівня палива в паливному баку транспортних засобів. Датчик рівня палива представляє собою конденсатор утворений двома коаксіально розташованими алюмінієвими трубами, ємність якого змінюється в залежності від глибини занурення його в діелектричну середу. Існує два типи ДРП: аналоговий і частотний. Частотні датчики точніше проводять виміри і менше схильні до різних наводкам.
Застосування: ДРП застосовується для вимірювання рівня та об'єму дизельного палива і бензину в баках:
  • Автомобілів
  • Автобусів
  • Тракторів
  • Дорожньо-будівельних машин
Принцип роботи:1. Зонд датчика при зануренні в паливо виконує функцію змінного конденсатора, ємність якого лінійно залежить від рівня його заповнення паливом. 2. Вимірювальна головка датчика виконує лінійне перетворення ємності зонда в цифровий код рівня палива, обробку отриманих цифрових даних, розподілених результатів вимірювань, вимірювання температури паливного бака і видачу даних в уніфікованому протоколі по шині RS-485 Використовувані нами датчики рівня палива відрізняються:
  • Більш високою точністю вимірювання рівня палива за рахунок більш високого дозволу датчиків за рівнем і кращих характеристик лінійності шкали вимірювань;
  • Вибухо-і пожежозахищене виконання, підтверджене відповідними сертифікатами;
  • Простота монтажу, можливість заміни вимірювальної головки без необхідності повторного тарування бака;
  • Можливість використання коротких вимірювальних зондів (для плоских баків глибиною менше 30 см);
a7
Приклади звітів в програмі Skyriver SkyFleet: Вам доступна інформація, яка дозволяє точно розуміти, скільки було в дійсності витрачено палива за час руху, порівняння з паспортними даними, а також відображення адреси заправки і скільки саме було заправлено палива.
a8
За допомогою програми Skyriver SkyFleet можна контролювати на карті місцевості процес заправки в реальному часі або в архіві за будь-який період в минулому:
Для аналізу показань датчика ДРП можна більш детально розглянути графіки залежностей рівня від часу, пробігу, мотогодин:
Один день використання системи Skyriver SkyFleet і господар автопарку заощадив 400 грн ...Приклад реального зливу. Коли новий водій (м.Луганськ) не знаючи про наявність системи перед заправкою, злив з машини паливо, при цьому приніс чек на 265 л. Система ж зафіксувала заправку в 226 л (тобто 2 каністри по 20 л).