Система GPS моніторингу легкового і вантажного транспорту.Skyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

+38(044)332-44-12

 

Про сферу

На ринку України серед великої кількості постачальників послуг супутникового моніторингу більшість хочуть отримати невимогливих клієнтів, так би мовити “без проблемного”. Адже вимогливий клієнт буде частіше звертатися в службу технічної підтримки. Звертати увагу на кожні “можливо” злиті 3 літри палива з півтонного бака або відсутні 12 кілометрів на тисячному маршруті. Більшість хочуть продати систему моніторингу і, що б платив абонентську плату – але не телефонував.

Ще важливим сегментом вимогливих клієнтів є зростаючі компанії, що розвиваються, у яких регулярно з’являються нові напрямки бізнесу. В успішному супроводі яких просто необхідні нові інструменти оптимізації, автоматизації та контролю. А адже більшість постачальників послуг супутникового контролю це компанії які використовують готові шаблонні системи без можливості розширення функціональності. Або розробки індивідуального інструменту під нові завдання зростаючого клієнта.

Так що потрібно врахувати при виборі постачальника, що б не зіткнутися з незручностями в майбутньому? Повторною тратою часу, і важливо – фінансових коштів що відволікає від зосередження і вкладення у власні напрямки розвитку.

Про вибір

Перший критерій це звичайно досвід постачальника, тривалість і стабільність на ринку послуг. Тут ми можемо аргументувати, що компанія СКАЙРІВЕР працює на ринку послуг вже більше 10, років впевнено пройшовши всі випробування Української економіки. За час свого існування активно розвивалася, розширюючи свої можливості і портфоліо послуг, що надаються, успішно реалізовуючи різні проекти: від невеликих до парків з сотнями і тисячами штук, зі сміливістю беручись за нестандартні вимоги.

Друга важлива складова – гнучкий комплекс програмних інструментів з можливістю адаптації під вимоги замовника а так само можливості індивідуальної розробки рішень. Власна система Skyriver GPS успішно зарекомендувала себе як надійний помічник у вирішенні завдань контролю і оптимізації бізнес-процесів як для контролю автопарків і транспортних колон так і для торгових, дистриб’юторських компаній де виконавцем і об’єктом оптимізації є польовий співробітник. Ми з упевненістю можемо сказати, що система моніторингу Skyriver GPS оновлюється і вдосконалюється щомісяця – нашими штатними IT фахівцями.

Третім критерієм звичайно є надійне обладнання для вирішення різних завдань в схожих по суті сферах, але різними за ключовими цілям. Ми виробляємо якісне обладнання з різними варіантами комплектацій і технічних рішень, маємо власний сервісний центр з гарантійного та післягарантійного ремонту та обслуговування обладнання. Виробляємо з якісних комплектуючих різних європейських і китайських виробників, і що важливо, всі етапи виробництва відбуваються в Україні – підтримуючи економіку і робочі місця держави. А по  додатковому обладнанню співпрацюємо з кращими в своїх напрямках виробниками України в яких наявні власні конструкторські та випробувальні лабораторії.

Не менш важливим є і те що надійний постачальник має розвинену сервісну і дилерську мережу партнерів для успішного впровадження і подальшого обслуговування клієнтів в будь-якому місті України.

Виходячи з перерахованого вище ми сміливо і з упевненістю можемо запевнити Вас, що СКАЙРІВЕР компанія-виробник, інтегратор і розробник якісно і надійно допоможе Вам вирішити ваші завдання.

Про можливості


Якщо у вашій справі виникла необхідність у GPS системі мабуть вас хвилюють такі моменти:

Де зараз автомобіль? Для орієнтування і своєчасного реагування в деяких процесах вашої справи вам необхідно розуміти де в даний момент знаходиться транспортний засіб або інший об’єкт контролю.
З системою Skyriver GPS диспетчер або логіст може цілодобово бачити інформацію про контрольовані об’єкти в режимі реального часу. А співробітники або керівник, чия робота, так само не прив’язана до столу з комп’ютером, можуть отримувати дані в додатку на свої пристрої.

Який його маршрут руху? Так як сервера нашої системи зберігають дані від GPS пристроїв тривалий час то використовуючи історію ви завжди можете отримати інформацію про маршрут руху автомобіля, в яких місцях здійснював зупинки і яка була їх тривалість.

Скільки кілометрів проїхав? Пройдені дистанції транспортним засобом можна отримати за добу, за тиждень або більш тривалий період. Ви можете вказувати часовий проміжок за який вам необхідно отримати дані. Так само є дані про пробігах між відвідуєте місцями або локаціями. А в кілька кліків ви отримуєте детальну інформацію за тривалий період з розбивкою по кожним діб.

Один з найважливіших питань яке хвилює багатьох – Яке споживання палива? Найважливіший параметр впливає на рентабельність, ціноутворення послуг або товару.Тут ми можемо запропонувати від простої математики по споживанню палива на 100 кілометрів виходячи з характеристик автомобіля і пройденої дистанції. Так само система може розділяти ділянки на швидкісні режими і застосовувати поправочні коефіцієнт. До підключення до бортового комп’ютера транспортного засобу для отримання даних про середню, моментальному витраті або установці спеціального обладнання для контролю рівня палива в баку або лічильнику споживання. Про ці та інші можливості можна дізнатися в розділі контроль палива.

Яка швидкість руху? Досить важливе питання який впливає не тільки на бізнес-процеси але і тісно пов’язаний з правилами дорожнього руху а саме рекомендована швидкість або обмеження на певних ділянках. Особливо актуально в регіонах з функціонуванням систем автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму. Звітність нашої системи дозволяє отримувати дані про максимальну швидкість і ділянках де було місце такої події, середньої швидкості за вибраний проміжок часу, а так само тривалості таких перевищень де можна зрозуміти що це було не тривалий прискорення можливо з метою обгону або випередження або це свідоме порушення встановлених правил.

Ці основні питання вирішуються лише установкою GPS трекера Skyriver!

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

+38(044)332-44-12

Про системи

Представлені в цьому розділі програмні комплекси:

Skyriver GPS

мають кращий функціонал на ринку. Є можливість інтеграції з обліковими системами. Оперативно виконуються будь-які доопрацювання власним штатом програмістів.

Результат для замовника від взаємодії з Skyriver® на прикладі автогосподарства:

 • Порівняльна вигрузка даних з декількох джерел, включаючи CAN шини автомобіля: обороти, навантаження на двигун і т.д.;
 • Автоматична звірка даних від паливозаправних компаній з заправками із системи;
 • Інтеграція з обліковою системою 1С, Парус або будь-якої іншої;
 • Контроль роботи автотранспорту в неробочий час;
 • Контроль безпечного водіння (перевищення швидкості, різкі розгони/гальмування, лічильник порушень, виїзд/в’їзд в зону);
 • Автоматична звірка відвідувань клієнтів за дорожніми листами або внутрішнього CRM;
 • Обмін завдань по мобільному телефону Android зі зворотним зв’язком, з центральним або Back-офісом;
 • Отримання водієм оптимального маршруту з урахуванням найкоротшої відстані;
 • Авторизацію водія через телефон Android;
 • Звірка за фактом відвідувань АЗС транспортом підприємства (місце, дата, час) з подальшим аналізом відхилень від норми (середня витрата, пройдений кілометраж по GPS);
 • Проведення сервісних робіт в будь-якому обласному центрі України;

Компанія ТОВ СКАЙРІВЕР виконує повний спектр послуг з GPS моніторингу, має свій штат програмістів і технічних інженерів. Загальний штат компанії більше 35 осіб. Система Skyriver GPS, а також SkyFleet успішно впроваджена в більш ніж 450 підприємствах України.

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ

+38(044)332-44-12