Паливні картки - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Паливні картки

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ

З огляду на широку поширеність серед корпоративних автопарків заправку легкових автомобілів на мережевих АЗС нами розроблений унікальний інструмент контролю палива на основі даних від АЗС, картки яких використовує Клієнт. У систему Skyriver GPS в автоматичному або ручному режимі завантажується звіт, що отримується в особистому кабінеті Клієнта АЗС, після чого проводитися перевірка автомобіля, обладнаного GPS-трекером на предмет фактичного відвідування конкретної АЗС в конкретний час, а також аналіз і порівняння палива витраченого по «чеками» і нормам (максимально можливе споживання палива між заправками). Система Skyriver GPS автоматично сигналізує про розбіжності в показниках витрати палива або факт невідвідування АЗС. Модуль розрахунку витрати палива на основі норм враховує різні режими експлуатації, зокрема враховує режим місто / траса, зима / літо, витрата на стоянку, витрата на роботу додаткового механізму. Модуль так само підтримує облік мотогодин. В системі Skyriver GPS вже сформований довідник всіх мережевих АЗС України у вигляді геозон, додавання нових АЗС відбувається в режимі реального часу. Формат бази: мережа АЗС, адреса АЗС, координати АЗС. Також в систему завантажується база відповідностей номерів заправних карт з об'єктами контролю (id карти - ПІБ водія - держ. Номер авто). На підставі імпорту отриманих від АЗС компанії звіту то паливороздачі, який може мати такий вигляд:
Подібний інструмент дозволяє припинити можливість переведення в готівку талонів та заправних карт, передачу третім особам. Що важливо, система також дозволяє диспетчеру полегшити облік

В результаті клієнт отримує звіт наступного формату:

Система Skyriver GPS гнучко налаштовується під потреби клієнта, можливе використання різних форматів файлів. Можлива інтеграція з обліковими системами (1С, Парус і т.д.).

ЗВ’ЯЗАТИСЬ З НАМИ