Про компанію «Скайрівер» - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Про компанію «СКАЙРІВЕР»

header_

Компанія СКАЙРІВЕР почала існування в 2007 році. Невеликий колектив технічних фахівців, а також програмістів почав займатися розробкою, а по закінченню 8 місяців і виробництвом свого першого добре зарекомендовавшого GPS приладу Skyriver V1. Паралельно велася розробка програмного забезпечення для системи моніторингу і контролю транспорту. З 2008 року компанія СКАЙРІВЕР почала активно впроваджувати свої рішення в автогосподарства України і розширювати дилерське і сервісне покриття.

Головним завданням нової команди було створення продукту максимально задовольнявшого потреби клієнтів. Відмінною особливістю компанії був і залишається індивідуальний підхід до кожного клієнта як на передпродажному етапі: вибір оптимального рішення, тестування, доробка програми під потреби, навчання в роботі, безкоштовний аудит за результатами тестового періоду, так і післяпродажному: надання безкоштовних поліпшень, доробок, онлайн консультації, виїзди технічних фахівців в різні регіони України в найкоротший термін.
У 2010 році компанія СКАЙРІВЕР почала розробку GPS рішень на базі мобільної ОС Android.

Відмінною рисою нашої компанії є те, що ми не займаємося перепродажем сторонніх рішень, як це робить 90% існуючих компаній, що займаються наданням послуг моніторингу та контролю автотранспорту. Все, починаючи від створення і узгодження технічного завдання під конкретний проект, моделювання друкованої плати, написання програми керування пристроєм, закінчуючи створенням серверного та клієнтського програмного забезпечення – ми виконуємо самостійно, що дозволяє вирішувати будь-які завдання значно швидше інших компаній, несучи при цьому відповідальність за розроблені і впроваджені рішення.

Нашими партнерами і клієнтами є провідні компанії України. Компанія СКАЙРІВЕР співпрацює з урядовими установами, підприємствами промислового комплексу, сільськогосподарськими підприємствами, таксопарками, дистриб’юторами, представництвами іноземних компаній, банками, найбільшими перевізниками України.

На даний момент в штаті компанії СКАЙРІВЕР складається більше 30 висококваліфікованих фахівців.

Стратегічна мета компанії СКАЙРІВЕР – створювати і впроваджувати для наших клієнтів передові, ефективні і доступні GPS рішення.

skyriver_logo

Відгуки наших клієнтів:

3. М'ясний двір2. ТОВ НВП «Гамма» засноване в 1990 році. Уже багато років підприємство працює на продовольчому ринку України, будучи регіональним лідером у сфері поставок продуктів харчування. Компанія реалізує товари провідних українських брендів. З 1999 року компанія системно зайнялася просуванням продуктів харчування в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Сьогодні географія зовнішньоекономічної діяльності підприємства охоплює країни СНД, ЄС, США, Австралія, Іспанія та Ізраїль.4. SAV Service

Ціни на додаткове обладнання, індивідуальну комерційну пропозицію, відповіді на будь-які питання, ви можете отримати, зателефонувавши нам: 044-332-88-12, 044-332-44-12
Для отримання готової індивідуальної комерційної пропозиції, заповніть, будь ласка, форму, вказавши ваші контактні дані.