Співробітництво - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Співробітництво

Компанія ТОВ "СКАЙРІВЕР" активно шукає представників в різних регіонах України. Ми маємо унікальне покриття сервісними центрами по всій території України. Це дозволяє допомагати нашим партнерам у будь-яких питаннях. Ми завжди ведемо чесну політику в регіонах і надаємо ексклюзивні умови, а також надаємо будь-яку технічну, юридичну, бухгалтерську допомогу.  
Мапа покриття сервісними центрами ТОВ Скайрівер:
Під партнерською співпрацею ми розуміємо різні форми взаємодії:
Агентська форма - агент виступає під торговою маркою Skyriver, отримує пакет необхідних маркетингових документів: візитки, брошури, проспекти, готові комерційні пропозиції, ми беремо на себе бухгалтерські та юридичні питання, за бажанням виконуємо монтаж системи. Агент отримує знижки в залежності від кількості придбаного одноразово обладнання.
Дилерська форма (регіональне представництво) - основна відмінність від агента, це можливість отримання прибутку від щомісячної абонентської плати, можливість придбання серверного програмного забезпечення, а також отримання фіксованої знижки, незалежної від кількості закуповуваного устаткування.
Структурний підрозділ - залежна від центральної філії одиниця, яка перебуває на повному забезпеченні і має офісне приміщення, технічний персонал. Умова отримання: дотримання мінімальних щомісячних продажів.
Ми запропонуємо кращі умови, а також якісний продукт. Переконатися в цьому можна, зв'язавшись з нашими менеджерами і замовивши віддалений демо-треннинг або замовивши безкоштовний тест нашого обладнання.На сьогоднішній день в структурі компанії вісім регіональних представників і широка дилерська мережа, представлена ​​в 12 регіонах України. Ми постійно проводимо навчання наших партнерів, це сприяє розвитку довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин, націлених на надання високого рівня послуг моніторингу в будь-якій точці України.
Розуміючи потреби партнерів, ми готові запропонувати наступні умови:
  1. Ексклюзивні ціни на обладнання та серверне ПЗ для партнерів;
  2. Прозору дилерську політику;
  3. Безкоштовне навчання;
  4. Найкраща на території України пропозиція з моніторингу автотранспорту по співвідношенню ціна / якість;
  5. Власне рішення по контролю витрат палива;
  6. Повний цикл підтримки, включаючи контроль за станом рахунків використовуваних sim карток. (Прямі відносини з мобільними операторами);
  7. Безкоштовні демо-зразки обладнання;
  8. Свою білінг адміністративну web - панель (облік, контроль, статистика);
  9. Свій SMS-сервер (інтеграція, звітність про доставку, статистика, білінг);
  10. Безкоштовні доопрацювання як програмного забезпечення так і розробка додаткових модулів, компонентів прошивки і т.д.
Для отримання консультації з питань співробітництва, будь ласка, зв'яжіться з відділом продажів.