Умови - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Умови

Процедура підключення (не залежить від території розташування):
  • Безкоштовна установка тестового обладнання. Можлива самостійна установка (підключення в прикурювач або стаціонарне живлення, інструкція по монтажу додається);
  • Укладення договору поставки, а також договору на надання послуг телематики;
  • Передоплата;
  • Виїзд фахівців на протязі 2-3 днів. Монтаж. Запуск. Навчання співробітників роботі з системою Skyriver;
  • Закріплення індивідуального менеджера по роботі з Вашою компанією.
Вибираючи постачальника і вивчаючи його ціни, необхідно враховувати 2 моменти:
1. На ринку багато компаній, які не є розробниками системи, а просто намагаються продати щось і тим самим підсадити клієнта на абонентську плату. Зазвичай такі компанії показують низькі ціни на сайті, так як  іншого способу отримати клієнта у них просто немає. З часом керівники, які "клюють" на таку систему, не отримуючи кваліфікованої технічної підтримки, попросту змушені шукати іншого постачальника, а обладнання або намагаються підключити під нову систему (без документації виробника зробити, практично, неможливо) або викидають куплене обладнання, тим самим не економлять від використання системи, а втрачають гроші.
2.  Чи впевнені ви, що функціоналу, запропонованого вам вистачить після закінчення деякого періоду часу? Як показує практика, з часом клієнтам потрібні нові типи звітів (наприклад: автоматична відсилання звітів про дотримання робочого графіка на електронну адресу), нові функції ПЗ (наприклад: побудова графіків миттєвої витрати палива, підключення модуля планування для автоматизації процесів логістики), нові карти (наприклад: карта невеликого міста, де з'явився новий постачальник) та багато іншого, що дозволяє гнучко налаштовувати систему під потреби компанії. З нами уклали договір на обслуговування достатня кількість великих клієнтів, які перейшли від інших компаній, що надають послуги GPS моніторингу, не отримавши необхідного ефекту. На нашому складі кілька десятків одиниць обладнання сторонніх виробників, невиправданих надій клієнтів. Наша пропозиція: зв'язатися з нашими великими клієнтами і дізнатися щодо ефективності впровадження, надійності обладнання, функціоналу програмного забезпечення, які використовують систему тривалий час. З'ясувати якість сервісної підтримки, терміни виконання ремонтних робіт. Також, рекомендуємо впроваджувати систему крок за кроком: замовивши безкоштовну демо-установку або підключивши до системи 1-5 машин, проаналізувати: чи є сенс для вас в даній системі, чи є економічний ефект і вирішити: робити чи дооснащення або вибрати іншого постачальника послуг, отримавши на протязі 14 календарних днів (починаючи з дати установки) повернення грошових коштів. Декілька факторів, що впливають на ціноутворення компаній, що надають послуги GPS моніторингу:
  • Чи є компанія виробником? Або продає вирішення інших компаній? Тим самим не контролює ціноутворення, не впливає на терміни необхідних доопрацювань і поставок, не може відповідати за продукт на 100%. Ми - виробник, ціна за 1 шт. складає від 2300 грн. (Вартість бортового приладу Skyriver NEO на початок 2023 року)
  • Вартість програмного забезпечення? У багатьох компаній воно платне і залежить від кількості клієнтських доступів та необхідних карт, звітів. Або ж воно може бути безкоштовним, але з обмеженнями, деякі важливі звіти - за гроші (відноситься до рішень з веб-інтерфейсом). У нас програмне забезпечення без обмежень по функціоналу, типом підтримуваних карт, різноманітності звітів - безкоштовно.
  • Вартість щомісячних платежів (абон. Плата)?Для багатьох компаній-постачальників абон. плата - єдине джерело доходу, в огляду на те, що обладнання вони перекуповували, заробіток практично відсутній. У нас два типи обслуговування: безкоштовне. (Веб-інтерфейс, тех. Підтримка електронною поштою) і платне: від 140 грн. / міс. (GPRS трафік врахований, Windows програма, Веб-інтерфейс, Android програма для телефону, виділений менеджер, консультації по телефону, безкоштовні доопрацювання, безкоштовні оновлення)
Ціни на додаткове обладнання, індивідуальну комерційну пропозицію, відповіді на будь-які питання, ви можете отримати, зателефонувавши нам у відділ продажу

Для отримання комерційної пропозиції, заповніть, будь ласка, форму, вказавши ваші контактні дані.