Дод. обладнання - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


До системи обладнання Skyriver можуть підключатися будь-які типи датчиків:

Нижче перераховані основні типи датчиків, проте можливо і підключення інших датчиків, нестандартних, наприклад: датчик наявності пасажира, зовнішній акселерометр, що реагує на найменший рух і т.д.
Температурний датчик. b1У більшості випадків, при доставці якого-небудь вантажу необхідно підтримувати в салоні автомобіля певну температуру. Gps система SkyFleet допоможе Вам з безпечною доставкою  товарів з малим терміном придатності Вашим клієнтам, так як управління і контроль температурою здійснюється безпосередньо з офісу компанії.
b2 Тривожная кнопка.Хороший керівник завжди піклується не тільки про безпеку перевезеного вантажу, але й про безпеку персоналу своєї компанії, у зв'язку з чим, за допомогою gps системи SkyFleet є можливість установки прихованої тривожної кнопки, що дозволяє подавати водієм тривожного сигналу на мобільний телефон.
Ідентифікація навісного обладнання. b3Підключивши датчик ідентифікації навісного обладнання, можна отримувати звіти де / коли було підключено те ​​чи інше обладнання (ківш, сівалка, бурильна установка, додатковий причіп і т.д.) а також бачити на карті місця підключення.
b4 Ідентифікація водіїв. Підключення даного датчика дозволяє контролювати роботу водіїв з прив'язкою до конкретного автомобіля. У звітах можна отримувати інформацію скільки пропрацював конкретний водій, у скільки виїхав / приїхав в офіс, на базу і т.д.