Порівняння функціональності GPS-трекерів - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Сьогодні ми поговоримо про GPS-трекери на базі як програмних, так і апаратних рішень, які використовуються клієнтами з різних сфер діяльності.

Навіщо потрібні GPS-трекери або як їх ще часто називають – маяки?

GPS-трекер, в зв’язці з диспетчерським програмним забезпеченням входять до складу системи GPS моніторингу. В першу чергу трекер потрібен для того, щоб визначати місце розташування об’єкта контролю в режимі реального часу і передавати всі необхідні дані і параметри на сервер збору інформації, в диспетчерському інтерфейсі мати інформацію про маршрут, історії пересування, визначення місць зупинок, парковок, в’їзди / виїзди за межа контрольованих зон, фіксувати дані про початок і кінець робочого дня. Система дозволяє планувати об’єкти для візитів, а також маршрути руху з прив’язкою до тимчасових рамок і отримувати фактичний час таких відвідин, факти відхилень, час проведений на таких об’єктах з можливістю визначення критеріїв під індивідуальні параметри клієнтів. При цьому система повинна бути гнучкою і повинна мати можливість інтеграції з обліковою системою клієнта.

А тепер розглянемо 5 різних GPS-трекерів детальніше:

  • Перший трекер, який ми розглянемо – це стаціонарний GPS-трекер. Слово стаціонарний значить, що його необхідно підключати до бортової мережі рухомих об’єктів (напр. вантажних і легкових авто, автобусів, і т.д.) Найчастіше установка проводиться сервісними фахівцями(Інженерами). Залежно від типу трекера до нього можуть підключатися різні датчики: рівня палива в баку, фіксації відкриття дверей, лічильники-витратоміри, температури, CAN-шина. Існують різні типи виконання приладу з певним ступенем вологозахисту, ємністю вбудованого акумулятора.
    gps трекер автомобильный трекер под панель

 

 

 

 

 

 


 
Наступний апаратний GPS-трекер
– це рішення з підключенням через прикурювач транспортного засобу. За допомогою даного приладу вирішуються такі ж завдання, як зі стаціонарним. Основна відмінність у відсутності підключення різних датчиків до транспортного засобу. Часто використовуються в тому випадку, коли необхідно нерегулярне використання ТЗ. Застосуємо в разі, якщо в компанії є найманий автопарк. Коли власник ТЗ виконує разову роботу, або, коли водії перед початком маршруту отримують пристрій і по закінченню разових, нерегулярних поїздок передають іншому водієві або повертають в центральний офіс, що дуже незручно.

GPS трекер в прикуриватель
Наступний тип трекерів – це переносний GPS-трекер. Це малогабаритний, що носиться трекер призначений для контролю місця розташування і пересування будь-яких рухомих об’єктів, зокрема людей. Дане рішення має тільки вбудовану антену, джерелом живлення є внутрішній Li-Ion акумулятор, який часто співробітники забувають заряджати. Досить часто такі трекери використовують компанії, що займаються доставкою.


Трекер в карман
Якщо говорити про безкоштовні програмні трекери, то можна відзначити наступні моменти. Як Ви знаєте, на ринку існує чимало безкоштовних додатків по трекінгу співробітників, однак вони мають обмежену функціональність і вельми посередню якість роботи. В результаті клієнт спостерігає неякісний маршрут співробітника з прострілами протягом робочого дня. Не потрібно забувати і про відсутність технічної підтримки, в разі необхідності якої, як правило звернутися немає до кого. Дане рішення можна розглядати як GPS-маячок без розширених функціональних можливостей.

Бесплатный андроид трекер с PlayMarket
Тепер перейдемо до розгляду мобільного рішення Skyriver GPS
Ця програма більше 8 років на ринку, розроблено компанією Skyriver. Компанія з 2008 року займається успішною розробкою систем GPS-моніторингу, які впроваджені на найбільших автопарках України. Ми його позиціонуємо як GPS-трекер з розширеним функціоналом, наближеним до апаратних рішень. При цьому такий трекер володіє унікальними функціями: налаштування робочого часу, автовключення/відключення, режими енергозбереження, інформування водія про пройдену відстань для звірки, наявність зручного віджету з кнопками дії і багато інших “Фішок”.

Гнучкі налаштування програми дозволяють на мобільних пристроях різних виробників підвищити стабільність роботи і мінімізувати кількість відхилень на маршруті пересування. Це важливий момент, тому що операційні системи різних виробників намагаються мінімізувати роботу сторонніх програм, які працюють у фоновому режимі для збільшення часу тривалості роботи пристрою. Skyriver веде повний технічний супровід і допомагає віддалено вирішити ту чи іншу ситуацію. Так само компанія має чимало проектів, де стаціонарні трекери і через прикурювач були замінені на мобільне рішення, що дозволило клієнтам скоротити витрати на впровадження, супровід і отримати при цьому переваги у вигляді розширеного функціоналу – це і можливість отримання завдань, використання фото/відео модуля, екрану для введення різної звітної інформації, побудови маршрутів пересування та багато інше.