Найбільший автопарк України під контролем завдяки системі Skyriver GPS - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Найбільший автопарк України під контролем завдяки системі Skyriver GPS

Корпоративний транспортний парк Укртелекому був оснащений GPS-трекерами, що дозволило підвищити ефективність його роботи і знизити витрати на паливо на 20% за перший квартал 2016 року.

На сьогоднішній момент близько 3500 одиниць транспорту Укртелекому вже мають GPS-трекер на борту. Така система дозволяє прискорити обслуговування клієнтів, швидше усувати поломки, пов’язані з аваріями мереж, оскільки контролює переміщення транспортних засобів. Крім цього, установка систем моніторингу дозволила досягти 20% економії витрат на паливо для 3 тисяч автомобілів. Такий результат був зафіксований в кінці першого кварталу 2016 порівняно з аналогічним періодом минулого року. Він був досягнутий за рахунок оптимізації використання транспорту і маршрутів його пересування. До кінця травня 2016 Укртелеком планує завершити установку приладів на всі транспортні засоби корпоративного парку і підключити їх до системи моніторингу.

Проект оснащення автопарку Укртелекому системою GPS-моніторингу стартував в листопаді 2015 року в партнерстві з компанією ТОВ «СКАЙРІВЕР» – одним з провідних українських розробників програмних рішень і постачальників послуг в сфері GPS-моніторингу, управління і контролю роботи автопарків.

Снимок экрана 2016-05-18 в 15.25.16