Політика конфіденційності додатка Skyriver GPS - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Політика конфіденційності додатка Skriver GPS

Конфіденційність

 • Встановлений додаток “Skyriver GPS” передає дані про місцезнаходження і стан смартфона, виконаних фото-знімках і відеороликах через меню програми Skyriver GPS тільки на сервери Skyriver GPS для відображення місця розташування і стану на карті сайту Skyriver GPS. При цьому, IMEI власника мобільного пристрою повинен бути зареєстрований на сайті Skyriver GPS для безпечної авторизації під час підключення до сервера Skyriver GPS і при передачі даних на сервер Skyriver GPS.
 • Доступ до сайту Skyriver GPS захищений унікальним логіном і паролем, які передаються з використанням ssl шифрування, додатково може бути активована аутентифікація через email повідомлення, а також обмежені списки “білих” дозволених IP адрес.
 • Skyriver GPS не передає жодних додаткових даних третім особам, за винятком прямого дозволу, вираженого шляхом установки відповідних налаштувань в особистому кабінеті на сайті Skyriver GPS. За замовчуванням, налаштування забороняють передачу даних третім особам.
 • У разі відсутності IMEI номеру в системі Skyriver GPS, буде запрошена наступна інформація для подальшої ідентифікації користувача в системі: назва організації, ПІБ, номер телефону.
 • Термін зберігання даних про місцезнаходження – відповідно до вибраного тарифного плану Skyriver GPS.

Використовувані дозволи

 • Геодані (ACCESS_COARSE_LOCATION, ACCESS_FINE_LOCATION іACCESS_BACKGROUND_LOCATION) для забезпечення роботи основного функціоналу програми: визначення місця розташування.
 • Використання телефонних дзвінків (READ_PHONE_STATE \ READ_PHONE_NUMBERS) – тільки в версії Android 9 і нижче. Для отримання IMEI телефону. IMEI використовується в якості ідентифікатора, який необхідний для ідентифікації отриманих даних для відображення місця розташування телефону на карті сайту Skyriver GPS. Чому саме IMEI? Тому що “Skyriver GPS” створений за принципом апаратних трекерів, а вони використовують саме IMEI. Тому, для простоти розуміння і використання, в якості ідентифікатора в додатку так само використовується IMEI. IMEI має унікальне значення.
  Починаючи з Android 10, замість IMEI використовується ID додатку.
 • Фото & запис відео (take pictures and videos) – для можливості створення фото / відео роликів через меню програми Skyriver GPS і подальшого збереження в пам’яті мобільного пристрою. 
 • Доступ до аудіо (record audio) – для можливості запису звуку під час створення відеороликів через меню програми Skyriver GPS і подальшого збереження в пам’яті мобільного пристрою. 
 • Зупинити оптимізацію використання батареї (stop battery optimization) – для коректної роботи програми у фоновому режимі.

Всі дані з пристрою передаються з безпечного протоколу відповідно до https://play.google.com/intl/ru_ALL/about/privacy-security/personal-sensitive/