Інтеграція з мережевими АЗК та використання паливних карт - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Клієнти досить часто користуються послугами мережевих АЗС для заправки власних автомобілів, при цьому серед переваг даного способу є широка мережа заправних станцій та зручність за рахунок використання паливних карт. Використання паливних карт дозволяє клієнтам самостійно налаштовувати ліміти, отримувати статистику. Деякі мережеві АЗС також надають доступ до API, що дозволяє автоматизувати дані процеси.

Але ні паливні картки, а ні наявність API не рятують від недобросовісних водіїв та працівників АЗС, коли паливо по паливній картці заправляють в інший автомобіль чи в каністру. При цьому виявити подібні ситуацій доволі складно в силу ряду причин.

Окрім цього, в більшості випадків клієнтам доводиться працювати окремо і з системою GPS, і окремо з особистим кабінетом АЗС для завантаження статистик, файлами подорожніх листів, що додатково потребує витрату робочого часу ваших працівників і не завжди працює ефективно і своєчасно.

З метою полегшення та автоматизації роботи транспортників та диспетчерів в системі Skyriver GPS нами було реалізовано паливний модуль з підтримкою інтеграції з мережевими АЗС та паливними картками.

Даний модуль дозволяє синхронізувати обмін інформацією щодо заправок по паливних картках з прив’язкою до GPS-трекера. Це дає можливість отримувати всю необхідну інформацію в одній єдиній системі, автоматизувати процес обліку палива, підвищити паливну ефективність та виявляти можливе розкрадання палива.

В основі роботи модуля лежить контроль за процесом руху палива від моменту його видачі по паливній картці на АЗС до його споживання автомобілем. Для цього система перевіряє факт чи був автомобіль в момент видачі палива по паливній картці на даній АЗС, а у випадку оснащення датчиком рівня палива чи підключенням трекера до CAN-шини, також перевіряє факт та об’єм заправки і у випадку виявлення невідповідностей сигналізує оператору чи диспетчеру.
Для тих випадків, коли трекер не підключено до CAN шини чи до датчика рівня пального або використовується в якості GPS трекера Android додаток, система автоматично прорахує відхилення споживання пального за довільний період по індивідуально налаштованим в системі нормам з об’ємом палива, який було заправлено на АЗС.

Даний механізм дозволяє виявляти випадки недоливу палива, заправки по картці іншого автомобіля та в цілому впливає на зниження витрати палива.

На основі отриманої інформації в системі Skyriver GPS можна сформувати подорожній (шляховий) лист, що спрощує збір та консолідацію звітності на підприємстві.

Додатковою перевагою системи Skyriver GPS є наявність відкритого API з підтримкою паливного модуля, що дозволяє Вам в тому числі отримувати інформацію і по паливним картками (транзакціям). Тобто, якщо у Вас є облікова система на кшталт SAP, 1C, Вам не потрібно окремо реалізовувати інтеграцію із кабінетом клієнта АЗС та системою GPS та потім їх окремо синхронізувати. У випадку Skyriver GPS, вся інформація доступна в одній системі.

Станом на червень 2023 року нами реалізована інтеграція з такими мережевими АЗК як WOG, OKKO та AMIC. Тому якщо Ви користуєтесь паливними картками однієї з зазначених мереж АЗК та хочете оптимізувати і підвищити ефективність своєї роботи, у Вас є можливість підключити паливний модуль та зробити інтеграцію на спеціальних умовах. До кінця 2023 року активація паливного модуля та інтеграція є повністю безкоштовними, для цього звертайся до служби технічної підтримки support@skyriver.ua
Також ми відкриті до співпраці і готові реалізувати підтримку інтеграції паливного модуля з іншими мережевими АЗК та сервісами та відкриті для співпраці з інтеграторами GPS систем для інтеграції нашого паливного модуля.