Контроль польового персоналу за допомогою ПО «Skyriver» - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Компанія «Skyriver» працює на те, що б контроль персоналу був не тільки ефективним, а й економним. Смартфон вже давно перестав бути звичайним засобом зв’язку, перетворившись, в сучасному світі ще й у зручний мобільний пристрій з багатьма функціями. Однією з таких функцій є вбудований GPS-приймач, який дозволяє контролювати місце розташування працівника «в полі».

Сучасні технології дозволили програмно мінімізувати похибку спрацьовування апаратної частини смартфона, в результаті чого, програма «Skyriver GPS» стала гідним конкурентом будь-якого автономного пристрою з аналогічною метою розробки. Так само великою перевагою завжди залишається зручність користування і можливість дистанційного налаштування.

На зображенні нижче наведено приклад роботи програми «Skyriver GPS Tracker» щодо автомобільного трекера. Синім кольором відзначений зафіксований маршрут пересування автомобільного трекера, зеленим – програми «Skyriver GPS Tracker»:

 Також для зручності використання був розроблений спеціальний віджет, який робить користування програмою максимально зручним і зрозумілим, адже для повноцінної роботи достатньо користуватися лише однією кнопкою!

Для візуального контролю на віджеті відображається кількість невивантаженої накопиченої інформації і поточний кілометраж, а при завершенні роботи виводиться додаткове вікно з інформацією про час включення програми, час виключення і загальний кілометраж.