Звернення до клієнтів, які мають доступ до системи SKYRIVER через ТОВ “Красер Україна” - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Звернення до користувачів, які мають доступ до системи SKYRIVER через ТОВ “Красер Україна”.

Шановні користувачі Системи «SKYRIVER»!

Ви підключені до Системи «SKYRIVER» та Вам надається послуга доступу до Системи контролю рухомих об’єктів «SKYRIVER» через компанію ТОВ “Красер Україна”.

На жаль, на сьогоднішній день ТОВ “Красер Україна” не має діючого дилерського договору чи будь-яких інших дозвільних документів, що дозволяють діяти від імені ТОВ “Скайрівер” та надавати послуги доступу до Системи «SKYRIVER».
Однак, ТОВ “Скайрівер” з турботою про своїх користувачів підтримує доступи, що були раніше підключені ТОВ “Красер Україна”, як Спеціальним партнером ТОВ «Скайрівер» в Західній Україні, та продовжує обслуговувати Прилади та Систему згідно із звичайним Абонентським Договором про надання послуг для ТОВ “Красер Україна”.

Ми щиро приносимо вибачення всім користувачам, які відповідально ставляться до взятих на себе зобов’язань та вчасно оплачують послуги перед ТОВ “Красер Україна”!

Однак, постійна заборгованість ТОВ “Красер Україна” перед ТОВ “Скайрівер” призвела до того, що ТОВ “Скайрівер” має шукати шляхи економії та заощаджень для підтримки працездатності Системи «SKYRIVER» в умовах відсутності отримання коштів за надані послуги.

В таких умовах ТОВ «Скайривер» змушений був всі Прилади, які зареєстровані за ТОВ «Красер Україна», у зв’язку з неотриманням коштів від компанії ТОВ “Красер Україна”, перевести на економніший канал зв’язку та попереджаємо про можливі перебої зі зв’язком, затримку отримання даних від Приладів до Системи, а також інші можливі обмеження.

В пошуках рішень цієї проблемної ситуації ТОВ “Скайрівер” включив гарячу лінію за тел. +38-063-899-51-99, зателефонувавши на яку Ви можете повідомити про проблеми, що у Вас виникли, отримати консультацію спеціалістів ТОВ “Скайрівер” напряму без посередників та обрати для себе можливий оптимальний варіант отримання послуг на більш комфортних для Вас умовах, або за бажанням вибрати іншого нашого представника, якого уповноважено, як постачальника послуг від ТОВ “Скайрівер”.

Сподіваємось, що ми зможемо вирішити всі Ваші проблеми і що вироблений нами продукт буде приносити Вам тільки задоволення в роботі з ним та значну економію.

З турботою про Вас,
ТОВ “Скайрівер”

Телефон гарячої лінії +38-063-899-51-99