Безкоштовне підключення і обслуговування мобільного GPS трекера. - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш E-Mail (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Тема

Повідомлення


В період важкої ситуації що склалась в країні пов’язаної з поширенням небезпечного вірусного захворювання компанія СКАЙРІВЕР пропонує скористатись вигідною пропозицією щодо впровадження програмного забезпечення для контролю місцезнаходження та пересування виїзного або віддаленого персоналу.

Зазвичай початкове впровадження а також щомісячне користування Системою потребує фінансових витрат. Розуміючи ускладнення в різних сферах бізнесу і в деяких випадках ще й фінансових, ми пропонуємо за потребою підключитись та користуватись нашим продуктом БЕЗКОШТОВНО!

Наші спеціалісти віддалено допоможуть швидко впровадити потрібний інструмент та проведуть навчання в користуванні. Звертайтесь до нас за наступними контактами: тел.: (044)332-44-12 e-mail: support@skyriver.ua або залишайте заявку на зворотній зв’язок. В першу чергу ми готові допомогти тим хто задіяний у боротьбі з поширення вірусного захворювання.

Закликаємо за можливістю залишатись вдома та притримуватись рекомендацій МОЗ щодо протидії розповсюдження COVID-19. Бажаємо всім міцного здоров’я та найшвидшого повернення до звичного життя!
З повагою, колектив ТОВ “Скайрівер”.