Економія як частина прибутку. Оптимальні маршрути. - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Кожен мудрий керівник прекрасно розуміє що економія – важлива частина прибутку. І важливо не тільки контролювати процес виконання поставлених завдань своїми співробітниками, а й регулювати обсяги витрат корпоративних коштів.

Знаючи це і працюючи в сфері моніторингу, «Skyriver» не зупиняється на досягнутому і для своїх клієнтів реалізує все нові і нові зручні інструменти для допомоги в управлінні їх бізнесом.

Таким чином був реалізований новий і дуже зручний інструмент: створення оптимального маршруту слідування по плановим точкам (графічний для візуального сприйняття, а так само математично прорахований кілометраж) і звіт для порівнювання його з фактично пройденим.

Для того щоб скористатися цією функцією досить мати внесені в базу геодані точок, які повинен відвідати співробітник і складений з них план на день. По факту завершення робочого дня з вивантажених в систему даних трекера можна отримати звіт (приклад наведено на зображенні нижче). Синім кольором відзначений фактичний пробіг, червоним – оптимальний.

Також є можливість цю функцію використовувати і в зворотному порядку. Перед виходом на маршрут можна побудувати так званий оптимальний маршрут відвідування точок і видати співробітникові. Приклад побудови такого маршруту наведено нижче.

Таким чином, цей простий, але зручний інструмент допоможе не тільки контролювати виконання поставлених завдань, а й при цьому заощаджувати паливо – велику фінансовозатратну складову бізнес-процесів.