Автозакладка в машину для стеження, купити gps трекер маячок для авто, датчик відстеження автомобіляSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


 

GPS-трекер як закладка

Коли мова йде про приватні транспортні засобі то з’являються питання забезпечення його безпеки. А саме захист автомобіля від угону.
Особливо актуально для власників чиї автомобілі зберігаються не в місцях що охороняються як приклад стоянок або паркінгів. За збереження яких, хоч хтось несе якусь відповідальність.


За статистикою МВС за 2018 рік в Україні було викрадено понад 4000 автомобілів з них більше 25% тільки в столиці. Це приблизно 3 автомобілі на добу. Найчастіше автомобілі викрадають з дворових територій в нічний час доби і з паркінгів молів і супермаркетів в денний. Велику частину складають “народні” автомобілі бюджетного класу так як часто у них або дуже прості захисні заходи або взагалі відсутні. Зважаючи на свою поширеності їх вузлові складові затребувані і велика ймовірність що автомобіль піде на розбір.

Статистика повернень автомобілів після викрадення на жаль не перевищує 30%. Це говорить про те що шанси знайти викрадений автомобіль не великі. Підвищити можливість знайти автомобіль в разі його викрадення може оснащення системами з GPS контролем його місцезнаходження.


Штатна установка GPS трекерів дозволяє контролювати місцезнаходження транспортного засобу цілодобово і в режимі реального часу звичайно більше затребувана в сфері бізнесу. Там де потрібно контролювати знаходження і маршрути руху. А ось в особистому користуванні авто власнику особливо немає потреби моніторити свої-ж маршрути. А установка стаціонарного GPS трекера має на увазі підключення його до бортової мережі автомобіля. Тим самим підключається і розміщується пристрій не зовсім у важкодоступних місцях.

Викрадачі можуть використовувати обладнання скануючи роботу приймально-передавальних пристроїв в т.ч. GSM – невід’ємної складової трекерів. З одного боку наявність такого пристрою може як змінити їх бажання щодо цього авто так і виявити тим самим демонтувавши його. Або використовувати пристрій створюють перешкоди на різних діапазонах радіочастот так звані “глушилки”. Устаткування з таким призначенням може використовуватися і в місцях куди поставлять авто особливо якщо мова йде про розбір.

Не рідко при викраденні автомобіля його на якийсь час розміщують на так званий “відстій”. Це може бути як авто-стоянка, гараж так і двір звичайного спального району.


Підвищити шанси знайти автомобіль в разі його зникнення може GPS трекер типу Автозакладка. Принципово це все той же GPS трекер, але працює за іншим алгоритмом. Його суть в тому що більшу частину часу він знаходиться в режимі сну. Алгоритми визначення місця розташування і передачі їх на сервер даних або у вигляді SMS повідомлень не працюють. Це дозволяє не випромінювати сигнали тим самим значно зменшує ймовірність його виявити. Маяк виходить на зв’язок по заданому часового інтервалу та може передавати дані або приймати команди тільки під час його роботи.

А для необхідності розмістити в досить прихованому важкодоступному місці – воно виконано як автономний пристрій з батареєю живлення. Одна батарея дозволяє зробити до 1400 виходів на зв’язок.
У разі частоти кожні 24 години дає автономність близько 3 років.


Звичайно ні один засіб захисту не дає 100% результат, але в разі постановки авто після викрадення на тимчасове зберігання підвищує можливість що прилад рано чи пізно дасть про себе знати.

А в разі розміщення в місцях з поганим GPS сигналом (гаражі, багаторівневі паркінги) – закладка буде намагатися визначити своє місце розташування по зв’язку з вишками мобільного оператора (технологія LBS). Звичайно точність таких даних істотно гірше ніж GPS і може становити кілька сотень метрів (так само залежить від щільності розміщення базових станцій) але все ж істотно звузить коло пошуку для правоохоронних органів.

Підводячи підсумки, GPS закладка вам дозволить:

  • Отримувати GPS / LBS координати розташування об’єкта;
  • Автономно і таємно розмістити в об’єкті, що охороняється;
  • Замінювати батарею живлення значно рідше ніж заряджаєте смартфон;
  • Перевести в режим звичайного трекера при наступному сеансі зв’язку;
  • Підвищити шанси на успіх знаходження пропажі або викраденого авто;

 

Придбай автозакладку у нас по ціні 2640 гривень.