5 переваг використання системи Skyriver GPS - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


Переваги системи Skyriver

Компаній, які надають схожі послуги з GPS моніторингу в різних варіаціях – безліч. Але все ж є розбіжності, які виділяють Skyriver на фоні інших.

1.  Офлайн робота
Проблема поганого GSM і GPRS покриття – одвічна. Але для наших системних комплексів це давно не є перешкодою. Всі необхідні дані з сервера оновлюються при наявності інтернету і зберігаються як довідники на пристрої, так само і зібрані дані накопичуються на пристрої і вивантажуються на сервер коли з’явитися інтернет.

2. Відкритий API
Будь-яка компанія – це цілісний організм. І чим більше компанія – тим більше організм, у якого більше ресурсів і, відповідно, потреб. Життєдіяльність і чітку роботу підприємства комплектують інші компанії – професіонали певної галузі. У такій ситуації важливим фактором є можливість зберігання і перегляду важливої інформації в єдиній системі. Компанія Skyriver прекрасно це розуміє і надає інструменти для реалізації цього завдання.

3. Гнучкість при додаванні нового функціоналу або розробці індивідуального програмного рішення
Як немає двох однакових сніжинок, так немає двох схожих підприємств. У кожного своя ієрархія, правила, персонал і уявлення про функціональні можливості системи GPS моніторингу. Ми готові тонко оптимізувати систему на вирішення завдань клієнта. І, оскільки ми є розробниками власного продукту, а не перепродуємо сторонні рішення, вартість таких послуг значно нижче, ніж у більшості інших компаній.

4. Регулярне удосконалення функціональних можливостей системи
Ми не стоїмо на місці. З часом змінюються люди, їх ставлення до навколишнього світу і, звичайно, технології. Співробітники Skyriver завжди відкриті до пропозицій, рекомендацій і зауважень. Ми стаємо кращими!

5.  Безкоштовне тестування.
Всі існуючі клієнти Skyriver скористалися послугою “тест”, що передбачає використання і оцінку необхідного функціоналу терміном до 1 міс. Виняток становлять підприємства, для яких були розроблені спеціалізовані рішення. Після узгодження необхідного функціоналу ми надаємо необхідну кількість ліцензій для тесту, доступу до WEB-інтерфейсу і консультації по використанню продукту

Ми – самостійні! Звернувшись до нас, Ви спілкуєтеся з людьми, які приймають рішення. Ми не поставлені в жорсткі рамки цінової політики і завжди йдемо назустріч побажанням клієнта.

Рекомендуємо скористатися послугою безкоштовного тестування наших трекерів Skyriver NEO (ми безкоштовно встановимо трекер на Ваш автомобіль) або програмне забезпечення для контролю виїзного персоналу Skyriver Android GPS (ми безкоштовно встановимо систему на Ваші мобільні пристрої)

Ціни на обладнання, індивідуальну комерційну пропозицію, відповіді на будь-які питання, ви можете отримати, зателефонувавши нам: 044-332-88-12, 044-332-44-12
Для заявки на безкоштовне тестування, заповніть будь ласка форму вказавши ваші контактні дані.

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Телефон (обязательно)

Тема

Сообщение