Ви діючий клієнт?
(044) 332-88-12,   (044) 332-44-12

CAN-шина

Що таке CAN-шина? CAN (англ. Controller Area Network — мережа контроллерів) — популярний стандарт промислової мережі, орієнтований на об'єднання в єдину мережу різних виконавчих пристроїв і датчиків, широко використовуваний в автомобільній автоматиці. На сьогоднішній день практично всі сучасні автомобілі оснащені так званої цифрової проводкою - автомобільної CAN-шиною. Контролювати паливо через CAN шину доцільно коли штатних даних недостатньо, а підключити додаткові датчики контролю витрати / рівня палива не представляється можливим. Можлива причина: небажання власника допускати інтегратора до паливної магістралі або ж небажання гарантійне СТО давати на такі роботи дозвіл. Найефективнішим способом підключення до CAN-шині є використання, так званих, CAN-крокодилів
Преимущества технологии CAN Crocodile:
  • CAN Crocodile дозволяє отримувати дані про роботу автомобіля з шини CAN без втручання в цілісність самої шини.
  • Зчитування даних відбувається без механічного та електричного контакту з проводами.
  • CAN Crocodile застосовується для підключення до шини CAN систем GPS / ГЛОНАСС моніторингу, які отримують інформацію про режими роботи двигуна, стан датчиків, наявності несправностей і т.д.
  • CAN Crocodile  не порушує ізоляцію проводів CAN і "слухає" обмін по шині за допомогою спеціального бездротового приймача.
  • Застосування CAN Crocodile абсолютно безпечно для автомобіля, непомітно для роботи бортового комп'ютера, діагностичного сканера та інших електронних систем.
Особливо актуально застосування CAN Crocodile для гарантійних автомобілів, в яких підключення яких-небудь електронних пристроїв до шини CAN часто служить приводом для зняття з гарантії.
1