Продовжуємо обслуговувати один з найбільших автопарків України - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


 

Компанія СКАЙРІВЕР – один з лідерів постачальників надійних і ефективних рішень в сфері GPS моніторингу автотранспорту та контролю палива продовжує обслуговувати один з найбільших автопарків України АТ “Укртелеком”.
 
Проект обслуговування стартував в 2015 році і за інформацією від замовника лише за перший квартал 2016 рокe витрати на паливо вдалося знизити на 20% про що повідомляли на своєму Сайті.
 
Завдяки сучасним рішенням системи Skyriver GPS яка постійно оновлюється в результаті оптимізацій процесів компанія стала скорочувати застарілий зношений автопарк і розпродавати його на аукціонах.
Це так само дозволило почати програму оновлення парку сучасними економічними та практичними автомобілями.
 

Вибір припав на легкові фургони і універсали лідера легкових комерційних автомобілів бренду Renault.
До кінця 2021 року підприємство планує отримати 500 нових, а в рамках розпочатої трирічної програми оновити понад 1300 одиниць техніки. Перші партії вже надходять до обласних Філій АТ “Укртелеком”.

Новим сучасним автомобілям – нова сучасна система! Компанія СКАЙРІВЕР продовжує установку системи на Renault Dokker та Logan MCV для здійснення супутникового моніторингу. З підключенням до CAN-шини додатково контролюється видача та рівень палива, витрата, одометр. Алгоритми системи онлайн сповіщають співробітників про майбутні сервісні обслуговування.