Дорога до школи зі “Skyriver GPS” - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


 

Головним завданням при перевезеннях дітей та школярів є забезпечення їхньої безпеки. Це завдання успішно вирішується за допомогою використання навігаційних систем на базі ГЛОНАСС/GPS.
Система “Skyriver GPS” показує батькам розташування закріплених за школою автобусів, час та місце прибуття автобуса для посадки дітей, а також прибуття безпосередньо до школи. Посилання доступу діятимуть для шкіл Боринської селищної ради та Турківської міської ради, надалі до них можуть підключитися й інші.

В даний час до системи супутникового моніторингу та забезпечення безпеки перевезення школярів на основі “Skyriver GPS” підключено 14 одиниць шкільної техніки, створено робоче місце для диспетчерів, яким надається веб-доступ для моніторингу транспортних засобів.
Ця система дозволить здійснювати цілий комплекс заходів дистанційного контролю за безпекою шкільних автоперевезень. Диспетчери зможуть відстежувати, де знаходиться автобус, з якою швидкістю він рухається, а також визначатиме ряд супутніх експлуатаційних характеристик транспортного засобу.

Порушення правил безпеки, таких як перевищення швидкості, різке гальмування та інші, наражає дітей на ризик. Керівники шкіл відповідають за безпеку дітей, тому їм необхідно оперативно вирішувати проблему. Директор або вчитель не можуть особисто бути присутнім у кожному автобусі, щоб переконатися у дотриманні водіями всіх правил. Однак вони можуть отримувати повідомлення миттєво, коли відбуваються ці порушення, а потім швидко вирішувати проблему.
Можливість покращити навчальний графік. Точно знаючи, коли шкільні автобуси прибувають і вирушають, шкільна адміністрація та вчителі можуть становити якісніші та ефективніші розклади для своїх учнів. Це дозволяє краще розпоряджатися часом і раціональніше проводити навчальний день.
Тримайте батьків у курсі. Можна відслідковувати рух, щоб знати, коли вранці підготувати дітей. Так само батьки знають, коли зустрічати дитину зі школи.
Маршрути зберігаються на сервері. Координати точок зупинки перетворюються на адреси. При цьому користувачі можуть вести власну “адресну книгу” і вносити в неї не тільки адреси, а й назви контрольних точок і таким чином відразу бачити у звітах “свої” стоянки та зупинки та дуже легко фільтруються зупинки та стоянки водіїв у особистих цілях.

Ефективність застосування

  • Підвищення якості надання послуг з перевезення учнів за рахунок безперервного моніторингу розташування та спрямування руху транспорту закладів освіти та їх статусу зайнятості.
  • Підвищення ефективності взаємодії адміністрацій та установ, організацій та підприємств освіти міста/регіону за рахунок накопичення та аналізу інформації про маршрути руху та автоматизації звітності.
  • Зниження витрат на утримання та експлуатацію парку транспортних засобів закладів освіти.