Супутниковий контроль сміттєвозів. - SkyriverSkyriver
Ви діючий клієнт?
[contact-form-7 404 "Not Found"]


 

Багато комунальних підприємств стикаються з такими проблемами, як несумлінність бригад з вивезення побутового сміття: водії пропускають майданчики зі сміттєвими баками, вивантажують не всі контейнери, порушують терміни
Системне рішення “Skyriver GPS” дає можливість стежити за роботою сміттєвозу в режимі on-line. Система дозволяє контролювати дотримання маршруту збору сміття з фактичним місцям завантаження та розвантаження. Крім цього рішення має і стандартні функції супутникового ГЛОНАСС \ GPS моніторингу для вантажного транспорту та спецтехніки.

Можливості контролю сміттєвозів

Супутниковий контроль сміттєвозів дозволить стежити за:

  • витратою палива, заправками та зливами;
  • дотримання графіку роботи;
  • місцями завантаження сміття та його розвантаження;
  • кількістю відвідуваних за зміну майданчиків забору сміття;
  • дотриманням маршруту пересування;

Також доступні й інші можливості системи моніторингу: контроль розташування, мотогодин, ідентифікації водіїв, безпечного та економічного водіння.
Поїздки: детально показані маршрути руху

Додатково можна встановити датчик кута нахилу та датчик навантаження на вісь.
Датчик кута нахилу застосовується для визначення кількості та місця вивантаження контейнерів для сміття, підйомів крана, роботи навантажувача, снігоприбиральних та інших спеціальних машин.
Датчик тиску використовується на машинах, обладнаних пневматичною підвіскою для визначення навантаження на вісь та маси вантажу в системах транспортної телематики GPS/ГЛОНАСС.
Skyriver GPS пропонує широкий спектр інтегрованих рішень для відправлення та отримання даних автопарку із зовнішніх систем. Ми реалізували можливість інтеграції з багатьма провідними інформаційними системами у сфері транспорту та логістики. Крім того, ми забезпечуємо інтеграцію зі спеціальними системами інших компаній та наших партнерів, у тому числі підключення до спеціальних систем бухгалтерського та складського обліку.

Skyriver GPS має власний API, який можна використовувати для отримання даних про транспортні засоби за минулі періоди, а також даних про розташування транспортних засобів у режимі реального часу. Якщо вам потрібні дані Skyriver GPS для системи управління вашою компанією, просто використовуйте цю можливість.

Позначення геозони та місця на карті
У системі можна фіксувати спеціальні ділянки дозволених геозон, у масштабі яких транспорту дозволено розвантаження та навантаження відходів. Можливі типи геозонів: точка, лінія, багатокутник.